Fiat BERTMAN BOLESŁAWIEC Fiat BERTMAN BOLESŁAWIEC
   
Dostawcze  
 
           
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Oryginalne części


Tylko ci, którzy naprawdę znają każdy szczegół i komponent samochodu są w stanie troszczyć się o niego kompleksowo. To właśnie dlatego oryginalne części zamienne dystrybuowane przez Mopar®  pozwalają zachować niezawodność, komfort i osiągi takie, jak w chwili opuszczenia fabryki.

Części zamienne dystrybuowane przez Mopar®

Oryginalne części zamienne – naturalny wybór dla Twojego samochodu.
Wybieraj tylko części zamienne dystrybuowane przez Mopar®

Doświadczenie i innowacja

Części zamienne dystrybuowane przez Mopar® dzięki ciągłemu udoskonalaniu technologii produkcji, prowadzonymbadaniom i testom, zapewniają niezawodność samochodu, maksymalne osiągi, bezpieczeństwo i komfort.

Oryginalne części zamienne

Oryginalne części zamienne dystrybuowane przez Mopar® są idealnym rozwiązaniem dla napraw i konserwacji samochodu, ponieważ przestrzegają tych samych specyfikacji, które są stosowane w produkcji seryjnej.
Doskonała sprawność, estetyka i maksymalne osiągi aerodynamiczne i charakterystyki konstrukcyjne oryginalnych części blacharskich gwarantują doskonałą integrację zapewniająca bezpieczeństwo.

 

Classic Line

Wszystkim kierowcom, którzy wybrali samochód marki należącej do Fiat Chrysler Automobiles, Mopar® oferuje Classic Line, linię części zamiennych dedykowaną pięcioletnim i starszym samochodom.
Classic Line to gama części zamiennych dystrybuowanych przez Mopar® zapewniająca osiągi i bezpieczeństwo w naprawdę atrakcyjnej cenie. Do aktualnie dostępnych produktów Classic Line należą:

 • Klocki hamulcowe
 • Tarcze hamulcowe
 • Filtry powietrza
 • Filtry oleju 
 • Filtry kabinowe   
 • Filtry paliwa dla silników diesel   
 • Rozrząd (pasek i inne komponenty układu rozrządu)

Classic Line nie jest promocją z określonym terminem ważności, to nowa okazja, którą Mopar® oferuje klientom, którzy wybrali samochód należący do Grupy Fiat.

Części zamienne odnowione

Podzespoły Twojego samochodu, nawet jeśli służyły Ci długi czas i towarzyszyły przez wiele kilometrów, są cały czas cenne. 
Bazując na oryginalnej zużytej części, podczas obróbki o wysokim stopniu zaawansowania technologicznego, możemywykonać produkt o osiągach na równi z fabrycznymi.  Proces ten, zwany "regeneracją", to przemysłowa obróbka zdemontowanych części, będąca w stanie odzyskać wszystkie parametry i osiągi produktu nowego.
Korzyści czerpane z części odnowionych dystrybuowanych przez Mopar® są niezliczone.

 • Ekologia
 • Oszczędność
 • Oryginalna jakość
 • Gwarancja jak dla nowych części
 • Kompletna gama

Oleje i płyny eksploatacyjne

Współpracując ściśle z inżynierami Grupy Fiat, PETRONAS LUBRICANTS każdego dnia wprowadza innowacje do procesów produkcyjnych swoich olejów silnikowych i płynów eksploatacyjnych, opracowuje oleje smarne do zastosowania w konkretnych modelach samochodów, podążając za rozwojem silników i w ten sposób uzyskuje wyniki, które za każdym razem przewyższają wymogi norm międzynarodowych.
Ten, kto zawierzy firmie PETRONAS LUBRICANTS INTERNATIONAL, począwszy od Producenta, po Klienta końcowego, może liczyć na wyjątkowego specjalistę w branży i na produkty wysokiej jakości, o charakterystykach zapewniających bezpieczeństwo, wysoką sprawność, niskie zużycie oraz poszanowanie środowiska

   
 
 
BERTMAN SP.J. ROBERT REGUŁA, ROMAN KOWALSKI

BOLESŁAWIEC
WRÓBLEWSKIEGO 13
59-700 BOLESŁAWIEC
Tel.: (75) 7346544
(75) 7346544
e-mail

Kontakt :

Części 

Arkadiusz Syska

Tel : 757340755

e-mail:  arek@bertman.com.pl

 

Serwis

Antoni Rudek

Tel: 757340757

e-mail: antoni@bertman.com.pl

 

Obsługa klienta -przyjęcia

Tel : 757340758

Elżbieta Tracz 

e-mail: e.tracz@bertman.com.pl

Joanna Rawdo

e-mail: joanna@bertman.com.pl

 

Sprzedaż samochodów Ubezpieczenia

Rafał Zadora

Tel: 0757340756

Kom: 605666556

e-mail: rafalz@bertman.com.pl

 

Firma mieści się w Bolesławcu znajduje się na trasie Wrocław – Zgorzelec, droga  E40 między CPN Orlen a mostem

 




Zobacz większą mapę

 
 
· polityka prywatności    · informacje o cookies